Aktualności programu

The Very Hungry Caterpillar

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a nas na zajęciach języka angielskiego odwiedziła Bardzo Głodna Gąsienica. Dzięki naszemu gościowi przypomnieliśmy sobie dni tygodnia, nazwy owoców i poznaliśmy cykl rozwoju motyla.

How’s the weather?

Żabki próbują swoich sił w krótkich dialogach po angielsku, tym razem o pogodzie…

Months and Seasons

Miesiące i pory roku po angielsku nie są straszne dla naszych sześcioletnich Żabek i Pszczółek. Potrafimy zaśpiewać piosenkę o wszystkich dwunastu miesiącach, a niektóre pory roku potrafimy już nawet zapisać.

Dinozaury u Motylków

Motylki bardzo lubią zabawy z dinozaurami. Dzisiaj przyszła kolej na segregowanie według wielkości – dinusie były SMALL i BIG. Ciekawe których było więcej?

Walentynki

Walentynki w naszym przedszkolu  

Dzień Babci i Dziadka w grupie Pszczółki

Pszczółki dla Babci i Dziadka

Biedroneczki poznają liczbę 10

Dzieci z grupy Biedronki poznały liczbę 10: dowiedziały się jak wygląda oraz jak ją wypowiedzieć po angielsku. Pomocne były również dary Froebla, dzięki którym mogły ćwiczyć liczenie od 1 do 10 po polsku i po angielsku.                

Dwujęzyczne Dzieci

W naszym przedszkolu na zajęciach z języka angielskiego pojawili się nowi przyjaciele Tom i Keri. Będą nam pomagać poznawać świat w języku angielskim. Przypomnieliśmy sobie wspólnie z nimi zasady panujące na zajęciach oraz kolory jakie możemy znaleźć w naszych salach. Tom, Keri oraz inni bohaterowie Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” przedstawili się nam podczas krótkiego

Dzień Babci i Dziadka w grupie Żabki

Żabki dla Babci i Dziadka

Piosenki dla Babci i Dziadka w języku angielskim