Przedszkolny Konkurs plastyczno – techniczniczny pt. „Coś z niczego za to dla Ziemi wiele dobrego -moja ekologiczna zabawka”

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu Przedszkolnego  plastyczno – technicznego „Coś z niczego za to dla Ziemi wiele dobrego -moja ekologiczna zabawkaodbyło się w dniu 29 kwietnia 2015.
Zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu wpłynęło na: odkrycie przez uczestniczące w konkursie dzieci własnych uzdolnień i możliwości.

Do udziału w konkursie zostało zgłoszonych 68 prac. Wykorzystanie różnych technik
i materiałów spowodowało, że każda praca była wyjątkowa i przysporzyło to dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców. Ostatecznie przyznano 9 nagród grand prix ,
11 głównych i 48 wyróżnień.

Wśród laureatów znaleźli się:

Grand Prix:

Mateusz Boniecki – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Aleksandra Budzyńska   – grupa „Żabki”

Konrad Łebek – grupa „Biedronki”

Karolina Kozieł – grupa „Żabki”

Julia Kurek – grupa „Krasnoludki”

Maciej Potrzyszcz – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Mateusz Wójcik grupa „Pszczółki”

Maja Wnuk grupa „Żabki”

Maja Zajda   grupa „Biedronki”

I miejsce:

Patryk Gumuła – grupa „Motylki”

Jakub Jakubowski – grupa „Biedronki”

Lena Szemraj – grupa „Krasnoludki”

II miejsce:

Kacper Andrzejewski – grupa „Żabki”

Emilia Dobrowolska- grupa „Motylki”

Amelia Strużyna – grupa „Biedronki”

III miejsce:

Emil Grzesik – grupa „Pszczółki”

Michał Iwon grupa – „Żabki”

Radosław Jagodziński – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Weronika Kamińska – grupa „Motylki”

Wiktoria Orlik – grupa „Pszczółki”

Wyróżnienia otrzymali:

Adam Bajda – grupa „Motylki”

Jan Burda – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Maksymilian Bogucki – grupa „Biedronki”

Ania Ciechanowska – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Dominik Dejneka – grupa „Motylki”

Magda Demko grupa – „Żabki”

Nikola Dryjas – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Franciszek Frąk – grupa „Motylki”

Maja Gawlikowska grupa – „Żabki”

Mikołaj Gawot – grupa „Motylki”

Paweł Giemza – grupa „Motylki”

Alicja Giza – grupa „Motylki”

Ania Głazek grupa – „Żabki”

Dominik Gręda – grupa „Motylki”

Karol Haba- grupa „Krasnoludki”

Weronika Jedynak – grupa – „Żabki”

Wiktoria Kania – grupa „Motylki”

Maksymilian Kaniewski- grupa „Żabki”

Jan Karbowski – grupa „Żabki”

Julia Kasprzyk – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Dawid Kargul – grupa „Pszczółki”

Amelia Kowalska- grupa „Krasnoludki”

Artur i Radek Kowalski – grupa „Pszczółki”

Maja Krawczyk – grupa „Motylki”

Julia Król – grupa „Motylki”

Nela Łakomiec- grupa „Krasnoludki”

Natalia Maj – grupa „Pszczółki”

Julia Malota – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Martyna Misiurska – grupa „Żabki”

Amelia Nowak- grupa „Krasnoludki”

Franciszek Nowak – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Olaf Maj- Wesołowski

Olgierd Ostrowski – grupa„Żabki”

Tymoteusz Otorkowski – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Julia Pasterczyk – grupa „Żabki”

Weronika Rafałowska – grupa „Motylki”

Stanisław Rutkowski – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Martyna Sado – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

Julia Sierant – grupa „Motylki”

Mikołaj Skrok- grupa „Krasnoludki”

Kacper Stańko – grupa „Biedronki”

Bartłomiej Szpernal – grupa „Motylki”

Filip Tokarski – grupa „Żabki”

Olaf Tokarski – grupa „Pszczółki”

Filip Wyrębkiewicz – grupa „Motylki”

Sebastian Ziółkowski – grupa „Krasnoludki”

Stanisław Zagórski – grupa „Motylki”

Martyna Zieja – grupa „Motylki”

Wiedząc, jak ważne jest dla dzieci docenienie ich trudu wszyscy uczestnicy konkursu   uhonorowani zostali imiennymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

 

Opublikuj w swoim portalu

Autorem wpisu jest: Redaktor strony