VII Międzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Już po raz VII w Katolickim Zespole Edukacyjnym w Przedszkolu nr 1 Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim przeżywaliśmy Międzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej ,,Polska żyje w nas”. 35 dzieci z ostrowieckich przedszkoli odważnie prezentowało swoje utwory, aby w 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości przypomnieć ważne momenty w historii naszego państwa i pochylić się nad tymi, którzy oddając życie, zaświadczyli o swojej miłości do Polski.
Występy oceniało profesjonalne Jury w składzie:
• p. Ewa Goworowska – muzyk, dyrygent chór nauczycielskiego „Coro Cantorum”, Cameraty Ostrowieckiej, trener wokalny Studia wokalnego „pandora” w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Św.
• p. Marek Cichosz – wicedyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Św.
• p. Jadwiga Dadia – emerytowany Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1. Trener wokalny a przede wszystkim muzyk.
Konkurs rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem Hymnu Polski a zakończył gromkimi brawami, dyplomami i nagrodami dla najmłodszych z naszego społeczeństwa.
Dziękujemy Dyrekcji Katolickiego Zespołu Edukacyjnego – s. Zofii Kuska za zorganizowanie Konkursu i wszystkim, którzy dzielnie zaangażowali się w jego przygotowanie jak również wszystkim, którzy w nim z radością uczestniczyli.

Opublikuj w swoim portalu

Autorem wpisu jest: redaktor