„Dzieciaki z klasą”

12 maja 2017r. w Przedszkolu Publicznym nr 7 odbyły się Międzyprzedszkolne Mistrzostwa matematyczno- czytelnicze „Dzieciaki z klasą”. Na początku dla przybyłych gości dzieci z oddziału V, zaprezentowały przedstawienie muzyczno-teatralne „Kopciuszek”. Po przepięknym przedstawieniu nasi mali mistrzowie przystąpili do rozwiązywania zadań. Rebusy i rozsypani wyrazowe nie stanowiły żadnych problemów dla naszych przedszkolaków.  Następnie dzieci musiały wykonać kilka zadań, w trakcie których liczyły, dodawały, odejmowały ,tworzyły i porównywały zbiory. Zadania matematyczne wykonywane indywidualnie i drużynowo  okazały się łatwe dla małych mistrzów.  Na zakończenie mistrzostw uczestnicy otrzymali upominki oraz dyplomy.