Harmonogram wycieczki do „Magicznych Ogrodów” w Janowcu grupy Biedronki, Jeżyki oraz Żabki

Drodzy Rodzice!

Dnia  06 czerwca  2017r. dzieci z grupy Biedronki, Jeżyki oraz Żabki jadą na jednodniową wycieczkę do „Magicznych Ogrodów” w Janowcu

Harmonogram wycieczki

7.25– zbiórka uczestników wycieczki na parkingu obok przedszkola

/PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYPROWADZENIE DZIECI!

W TYM DNIU ŚNIADANIE DZIECI ZJADAJĄ W DOMU/

9.15-9.30- drugie śniadanie – kanapeczki.

9.30– 14.00 – pobyt w „Magicznych Ogrodach”:

Zwiedzanie z animatorem

Animatorzy wcielają się w postacie zamieszkujące Magiczne Ogrody, które poprzez strój i sposób zachowania stanowią naturalne przejście z otaczającego świata przyrody do krainy baśni.

12:00-  obiad , zupa-rosół

12.40 -13.30 –   czas na zabawę na terenie Magicznych Ogrodów – przewidziane atrakcje w czasie wolnym: przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie * wizyta w krainie wróżek Smużek * zabawy w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu szkoleniowym* zabawy w krainie Bulwiaków * zabawy na Robaczkowej Łące, Smoczym placu zabaw i dmuchańcach.

13.30-13.45-  przerwa na podwieczorek

14:20 – 16:00 – Przejazd na trasie Janowiec – Ostrowiec

16:00– Powrót do Ostrowca

DZIECI NA WYCIECZKĘ ZABIERAJĄ KOSZULKĘ NA ZMIANĘ, NAKRYCIE GŁOWY, PŁASZCZ PRZECIWDESZCZOWY,

BUTY SPORTOWE, MAŁY PLECAK, PRZEDSZKOLE ZAPEWNIA PROWIANT SUCHY.

PROSZĘ DO WYCHOWAWCÓW ZGŁOSIĆ DZIECI Z CHOROBĄ LOKOMOCYJNĄ.