Kim zostanę gdy dorosnę …

18 kwietnia dzieci z grupy Jeżyki wzięły udział w przedszkolnych prezentacjach pt. ,, Kim zostanę gdy dorosnę”,  które odbyły się w Kinie Etiuda pod patronatem prezydenta miasta oraz Radia Ostrowiec. Nasi przedstawiciele zaprezentowali zawód hutnika, który jest bardzo ważny dla naszego miasta.  Imprezę poprowadził Marcin Szymański z Radia Ostrowiec. Każde przedszkole przygotowało także w postaci kukiełki sylwetkę prezentowanego zawodu. Na stronie internetowej Radia Ostrowiec można głosować na najbardziej pomysłowo wykonaną kukiełkę. Przedszkola, które zbiorą najwięcej głosów wygrają atrakcyjne nagrody – za I miejsce 32-u calowy telewizor, za drugie miejsce radiomagnetofon, a za miejsce trzecie aparat fotograficzny. Głosowanie potrwa do 26 kwietnia do północy. Prosimy o głosy!!!!