Order grzecznego Przedszkolaka

W dniu 02.06.2017 r. zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami , w celu uatrakcyjnienia systemu motywowania dzieci do postępowania zgodnego z obowiązującymi w naszym przedszkolu zasadami zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” – odznaczenie na forum całej społeczności przedszkolnej dzieci wyróżniających się pod względem zachowania. Za miesiąc maj 2017 r. zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” dla jednego dziecka z każdej grupy.

I tak:
Grupa „Krasnoludki” – Stanisław Krawczyk
Grupa „Motylki” – Zuzanna Jakubowska
Grupa „Pszczółki” – Lena Maj
Grupa „Jeżyki” –  Marta Wiatrowska
Grupa „Biedronki” – Stanisław Walczyński
Grupa „Żabki” – Emilia Dobrowolska

Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za miesiąc maj 2017 za postępowanie zgodne z obowiązującymi w naszym przedszkolu zasadami dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej. Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.