„ORDER GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” ZA MIESIĄC GRUDZIEŃ 2017

W dniu 04.01.2018 r. w celu uatrakcyjnienia systemu motywowania dzieci do postępowania zgodnego z obowiązującymi w naszym przedszkolu zasadami zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” – odznaczenie na forum całej społeczności przedszkolnej dzieci wyróżniających się pod względem zachowania. Przed przystąpieniem do ceremonii wręczenia odznaczeń przypomniano kodeks zachowań obowiązujących grzecznego przedszkolaka oraz „Zasady przedszkolaka” wyrecytowane przez dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Następnie rozpoczęto przyznawanie odznaczeń dla wyróżnionych przedszkolaków. Za miesiąc grudzień  2017 r. „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” zostały przyznane dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej.

I tak:
Grupa „Krasnoludki” – Aleksandra Chachuła
Grupa „Motylki” – Karol Zając
Grupa „Pszczółki” – Dominik Krechowiak

Grupa „Biedronki” – Kamil Sapiełło
Grupa „Jeżyki” –  Gabriel Rutkowski
Grupa „Żabki” – Sebastian Ziółkowski

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy. Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za miesiąc styczeń 2018 r. i już z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.