„ORDER GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” ZA MIESIĄC WRZESIEŃ 2017 PRZYZNANY

Na początku roku szkolnego 2017/2018 wszystkie dzieci zostały zapoznane z kodeksem grzecznego przedszkolaka – zasadami zachowania respektowanymi w naszym przedszkolu. Przez cały miesiąc wrzesień wszystkie przedszkolaki starały się przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu i w swojej grupie przedszkolnej. W dniu 03.10.2017 r. w celu uatrakcyjnienia systemu motywowania dzieci do postępowania zgodnego z obowiązującymi w naszym przedszkolu zasadami zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” – odznaczenie na forum całej społeczności przedszkolnej dzieci wyróżniających się pod względem zachowania. Przed przystąpieniem do ceremonii wręczenia odznaczeń przypomniano kodeks zachowań obowiązujących grzecznego przedszkolaka oraz „Zasady przedszkolaka” wyrecytowane przez całą wspólnotę przedszkolną. Następnie rozpoczęto przyznawanie odznaczeń dla wyróżnionych przedszkolaków. Za miesiąc wrzesień 2017 r. „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” zostały przyznane dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej.

I tak:
Grupa „Krasnoludki” – Emilia Dąbrowska
Grupa „Motylki” – Emilia Smolińska
Grupa „Pszczółki” – Lena Stachuczy

Grupa „Biedronki” – Pola Kamińska
Grupa „Jeżyki” –  Julian Grzesik
Grupa „Żabki” – Lena Szemraj

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy. Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za miesiąc październik 2017 r. i już z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.