Wizyta dyrektorów z województwa kujawsko- pomorskiego

W dniu 19.05.2017r. mieliśmy zaszczyt gościć dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych z województwa kujawsko- pomorskiego. Celem wizyty było zainteresowanie gości wprowadzonymi przez nas innowacjami pedagogicznymi, w tym zajęciami froeblowskimi, wychowaniem do patriotyzmu oraz tutoringiem- „ Zmierzając do gwiazd”.
W związku z tym pierwszym punktem wizyty była obserwacja zajęć Froebla w grupie Biedronek prowadzona przez p. Magdalenę Drabinę oraz p. Halinę Zwolińską, następnie Panie miały okazję zobaczyć naszą placówkę, po której oprowadzała gości dyrektor KZE s. Zofia Kuska. Kolejnym etapem było przedstawienie pozostałych innowacji w formie prezentacji multimedialnej, wychowanie do patriotyzmu zaprezentowała prowadząca zajęcia p. Ewelina Świstak, natomiast tutoring- „ Zmierzając do gwiazd” łącznie z prezentacją zajęć w formie filmu p. Monika Wielgus i p. Marlena Kargul.

Na gości czekała również niespodzianka w formie występów artystycznych naszych dzieci przedszkolnych, jak i uczniów szkoły podstawowej.

Goście byli zachwyceni naszą placówką, występem i prowadzonymi zajęciami.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wyróżnienie nas spośród tylu placówek w całej Polsce.

Opublikuj w swoim portalu

Autorem wpisu jest: redaktor