Bal karnawałowy – „Witajcie w naszej bajce”

Dnia 9 lutego nasze przedszkole zamieniło się w wyjątkowe miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same przedszkolaki, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, królewiczów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz naszych marzeń. Sala naszych, maluszków zamieniona została na salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. To w niej zaraz po śniadaniu zebrały się dzieci wraz z nauczycielkami. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele.
Po pewnym czasie dzieci rozeszły się do swoich sal. Nie był to jednak koniec, lecz krótka przerwa. Po zjedzeniu pysznego Lubisia, wypiciu soczku i chwili odpoczynku przedszkolaki wróciły do zabawy.
Równocześnie w trakcie trwającej zabawy w sali obok, Pani Fotograf robiła zdjęcia każdej grupie, by uwiecznić jak pięknie dzieci wyglądały Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal.
Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.