„Dzień Papieski”

16 października 2015 roku w przedszkolu odbył się Dzień Papieski poświęcony naszemu kochanemu Ojcu świętemu Janowi Pawłowi II. Do tego dnia  najmłodsze dzieci zostały przygotowane poprzez poznanie postaci Tego świętego, Jego sylwetki i faktów z życia. Przedszkolaki  z pomocą swych rodziców wykonały również wspaniałe, ciekawe i bardzo pomysłowe prace upamiętniające postać Papieża – Polaka. W tym dniu również miały możliwość oglądnięcia krótkiego filmu opowiadającego o życiu Jania Pawła II. Podczas modlitwy różańcowej dzieci  dziękowały za Jego orędownictwo i otrzymane łaski za Jego wstawiennictwem. Na koniec została odśpiewana pieśń: „Barka”.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, dzieciom  i wszystkim, którzy zaangażowali się w Dzień Papieski  i wykonali prace związane z  Janem Pawłem II. Były to prace bardzo ciekawe. Gratulujmy pomysłowości !!!