Dzień Rodziny

Dn.23.05.2015 r. w KZE odbył się długo oczekiwany przez wszystkie dzieci przedszkola i szkoły Dzień Rodziny.

Z okazji tego święta dzieci przygotowały krótki program artystyczny podczas, którego zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.Na zakończenie wręczyły swoimi rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. W trakcie trwania całego festynu na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji: pokaz sprzętu strażackiego, kramiki: cukierenka, grill, loteria fantowa, kiermasz, przysmaki z kuchni przedszkolnej, malowanie twarzy, gry i zawody sportowe oraz mecz piłki nożnej tatusiowie przedszkola kontra tatusiowie szkoły, pokaz mody ekologicznej. Festyn był wspaniałym pełnym wrażeń i emocji dniem zarówno dla dzieci i ich rodziców, dlatego już czekamy z niecierpliwością na następny.