III Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Kolędujmy Małemu”

13 stycznia 2017 r. w Katolickim Zespole Edukacyjnym odbył się III Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Kolędujmy Małemu”. Celem spotkania, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń placówki była integracja społeczności przedszkolnej i szkolnej Katolickiego Zespołu Edukacyjnego, propagowanie i kultywowanie świątecznych tradycji, budzenie wrażliwości na piękno słowa i melodii zawartych w świątecznych pieśniach, rozbudzanie zainteresowań muzycznych, prezentacja uzdolnień i umiejętności muzycznych dzieci i ich rodzin oraz wytworzenie świątecznego klimatu i rodzinnej atmosfery.

Po prezentacjach wokalno- instrumentalnych  uczestnicy spotkania  zasiedli do słodkiego poczęstunku.
Na zakończenie rozdano pamiątkowe dyplomy i wszyscy wspólnie śpiewali  małemu Jezusowi.

Uczestnikom serdecznie dziękujemy. Zapraszamy za rok na IV Rodzinne Kolędowanie