Jasełka dla Rady Osiedla Kolonii Robotniczej oraz Domu Pomocy Społecznej

Jasełek czas. Z okazji  Świat Bożego Narodzenia  9 grudnia dzieci z Katolickiego Przedszkola wystawiły Jasełka dla Rady Osiedla Kolonii Robotniczej w Ostrowcu Św. Na występ przybyło wielu dostojnych gości a także rodzice naszych małych aktorów. Po obejrzeniu pełnych wzruszeń Jasełek przyszedł czas na  składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem, a za wspaniałe przedstawienie dzieci dostały słodki prezent. Nasze przedszkolaki także przyniosły własnoręcznie zrobione upominki, którymi obdarowano przybyłych gości. To nie koniec artystycznych występów dzieci. 15 grudnia wraz z wychowawczyniami wybrały się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej w Ostrowcu. Wizyta sprawiła pensjonariuszą i pracownikom ośrodka wiele radości. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Była to także okazja do złożenia noworocznych życzeń od całego Katolickiego Zespołu Edukacyjnego i wręczenia drobnych podarunków.

DSC_9272         DSC_9268         DSC_9253