Jasełka w Parafii Matki Bożej Saletyńskiej na Piaskach w wykonaniu Jeżyków

W niedzielę 15 stycznia dzieci z grupy Jeżyki wystawiły Jasełka na Mszy Św. o godzinie 11.00 w parafii Matki Bożej Saletyńskiej na Piaskach. Dla małych aktorów był to juz kolejny występ w środowisku lokalnym. Z powodu choroby kilkoro dzieci nie mogło wziąć udziału w jasełkach ale godnie reprezentowali ich zastępcy a także jedna z pań wychowawczyń. Dzieci w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Swoją odwagą i pełnym profesjonalizmem udowodniły, że nie mają żadnej tremy i nie boją się występów przed tak dużą publicznością, a ta z kolei doceniła ich wysiłek i nagrodziła gromkimi brawami. Występ najbardziej jednak zaciekawił najmłodszą część parafian zgromadzonych w kościele.

Dzieci miały ogromną satysfakcję, że wystąpiły dla tak licznej widowni oraz w tak niezwykłym miejscu. Po Mszy Św. mali artyści dostali drobne upominki od księdza proboszcza za  wzruszający występ.