„Majówka”

3 maja w Parku Miejskim odbyła się „Majówka” łącząca świętowanie Uroczystości Matki Bożej Królowej Polski oraz Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja. W naszym Ostrowieckim Amfiteatrze zaprezentowały się dzieci z naszego Przedszkola. Najstarsze grupy przedszkolne: „Przyjaciele Kubusia Puchatka”, „Żabki” oraz „Biedronki” reprezentowały przed szeroką publicznością taniec Polonez, piosenkę „Jestem Polakiem” oraz wiersz „Modlitwa polskiej dziewczynki”, który wyrecytowała Julia Pasterczyk.  Zwieńczeniem naszej prezentacji była piosenka „Pięknie żyć”, która stała się jednocześnie życzeniami dla mieszkańców Ostrowca od całej społeczności Katolickiego Zespołu Edukacyjnego, a wykonały ją wspólnie dzieci z Przedszkola i uczniowie naszej szkoły.