Order Grzecznego Przedszkolaka

W dniu 12 listopada 2019 zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” – odznaczenie na forum całej społeczności przedszkolnej dzieci wyróżniających się pod względem zachowania. Przed przystąpieniem do ceremonii wręczenia odznaczeń przypomniano kodeks zachowań obowiązujących grzecznego przedszkolaka oraz „Zasady przedszkolaka” wyrecytowane przez dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Następnie rozpoczęto przyznawanie odznaczeń dla wyróżnionych przedszkolaków. Za miesiąc październik 2019 r. „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” zostały przyznane dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej.

I tak:
Grupa „Krasnoludki” – Amelia Koseła
Grupa „Motylki” – Ania Jarocha
Grupa „Biedronki” – Marysia Łucka
Grupa „Żabki” – Antoś Sałek
Grupa „Pszczółki” – Sophie Kryszczyńska
Grupa „Jeżyki” – Staś Krawczyk

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy. Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za listopad i już z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.