Order Grzecznego Przedszkolaka

W dniu 8 stycznia 2020 zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” – odznaczenie na forum całej społeczności przedszkolnej dzieci wyróżniających się pod względem zachowania. Przed przystąpieniem do ceremonii wręczenia odznaczeń przypomniano kodeks zachowań obowiązujących grzecznego przedszkolaka oraz „Zasady przedszkolaka” wyrecytowane przez dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Następnie rozpoczęto przyznawanie odznaczeń dla wyróżnionych przedszkolaków. Za miesiąc grudzień 2020 r. „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” zostały przyznane dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej.

I tak:
Grupa „Krasnoludki” – Filip Pająk
Grupa „Motylki” – Tola Skuza
Grupa „Biedronki” – Adrian Koseła
Grupa „Żabki” – Paweł Stefankiewicz
Grupa „Pszczółki” – Kacper Górczyński
Grupa „Jeżyki” – Basia Stępień
Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy. Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za styczeń i już z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.