Order przedszkolaka

W dniu 08.11.2018 r. w celu uatrakcyjnienia systemu motywowania dzieci do postępowania zgodnego z obowiązującymi w naszym przedszkolu zasadami zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” – odznaczenie na forum całej społeczności przedszkolnej dzieci wyróżniających się pod względem zachowania. Przed przystąpieniem do ceremonii wręczenia odznaczeń przypomniano kodeks zachowań obowiązujących grzecznego przedszkolaka oraz „Zasady przedszkolaka” wyrecytowane przez dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Następnie rozpoczęto przyznawanie odznaczeń dla wyróżnionych przedszkolaków. Za miesiąc październik  2018 r. „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” zostały przyznane dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej.

I tak:
Grupa „Krasnoludki” – Blanka Gębka
Grupa „Motylki” – Ignacy Maj
Grupa „Biedronki” – Marianka Zybała

Grupa „Pszczółki” – Lena Stachurczyk
Grupa „Żabki” – Amelia Gulińska

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy. Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za miesiąc listopad 2018 r. i już z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.