Spektakl jasełkowy

W miniony poniedziałek mieliśmy zaszczyt zaprezentować wielki talent naszych Dzieci i Rodziców w spektaklu jasełkowym, wystawionym w Kinie „Etiuda”. Przedszkolaki i ich Rodzice słowem, tańcem i gestem przybliżyli tajemnicę Bożego Narodzenia oraz związane z nią prawdy. Poruszające występy wywołały wiele emocji i wzruszeń wśród publiczności. Odwiedził nas Mały Książę, który przybył na naszą planetę, aby znaleźć przyjaciół. Chciał też spotkać Króla o imieniu „Miłość”, który przyszedł do ludzi, zamieszkał wśród nich i hojnie obdarzył ich miłością. To, co zobaczył Mały Książę na ziemi bardzo go zasmuciło. Obraz zabieganych, zapracowanych dorosłych oraz dzieci zaangażowanych w wiele zajęć dodatkowych, które nie zwracały uwagi na swego Króla, wywołał smutek w jego oczach. Mały Książę przypomniał nam, że podczas Świąt Bożego Narodzenia mamy niezwykła okazję na chwilę zatrzymania i zagłębienia się w tajemnicę narodzenia Pana, bo przecież „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem ❤”.

więcej zdjęć w galerii