Święto Niepodległości zorganizowane w kinie „Etiuda”

W piątek 13 listopada dzieci z naszego przedszkola wspólnie z kolegami ze wszystkich ostrowieckich przedszkoli uroczyście świętowały Święto Niepodległości zorganizowane w kinie „Etiuda”. Biorąc udział w takich uroczystościach kształtujemy w młodym pokoleniu miłość i przywiązanie do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji, a także szacunku dla symboli narodowych.. Dzieci prezentowały wiersze pieśni patriotyczne oraz tańce ludowe i narodowe. Wszystkie występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami przez Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński oraz zaproszonych gości.
Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach dzieci od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.