Święty Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia dzieci z przedszkola odwiedził długo oczekiwany gość – św. biskup Mikołaj.

Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach pięknie udekorowanej sali, na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech.

Dzieci przedstawiły wiersze i piosenki przygotowane specjalnie dla zacnego gościa. Najmilszą chwilą dla każdego dziecka było otrzymanie prezentów i krótka osobista rozmowa ze św. Mikołajem. Na zakończenie każda grupa wykonała pamiątkowe zdjęcia i podziękowała za wspaniałe prezenty oraz za to, że Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku.

Mamy nadzieję że w przyszłym roku znów wszystkie przedszkolaki będą grzeczne oraz przygotowane na wizytę Świętego Mikołaja.