Uroczysta Wigilja

Świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 22 grudnia, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii.Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Siostra dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. W dalszej części uroczystości dzieci wraz z nauczycielkami udały się na jadalnię, gdzie spożywały obiad wigilijny. Smaczny barszcz z uszkami, rybę oraz kompot z suszonych owoców.Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych,lecz również ,co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.