Wycieczka do Parku miniatur w Krajnie

17 czerwca gr. III b „Przyjaciele Kubusia Puchatka” wraz z Rodzicami                   i s. Marią wyruszyli na wycieczkę autokarową „dookoła świata” – to znaczy do Parku Miniatur w Krajno.

W jednym dniu dzieci wzbogaciły swoją wiedzę o najważniejsze budowle świata, wznosiły się aż do nieba na „statku kosmicznym”, zjeżdżały z wiatrem we włosach z ogromnej zjeżdżalni”, a najważniejsze jest to że mogły ten dzień spędzić ze swoimi rodzicami. Iść w parze razem z mamą i siedzieć obok taty to cudowna sprawa.

W drodze powrotnej gościliśmy u Sióstr Bernardynek w klasztorze św. Katarzyny. Z zapartym tchem słuchaliśmy opowieści Siostry widząc ją tylko przez kratę i poprosiliśmy o modlitwę w naszej intencji. Z sercami przepełnionymi radością i modlitewnym zapleczem wróciliśmy do naszego przedszkola.