Wycieczka do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji” w Mościskach

W dniu 07 czerwca 2016 r. dzieci z grup: „Żabki”, „Biedronki” i „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji” – „gdzie nic nie jest takie, jakie się z pozoru wydaje …”. Po długiej drodze spędzonej  w autokarze i krótkiej przerwie przeznaczonej na posiłek zaczęła się prawdziwa przygoda z magią. Dzieci odkrywały tajemnice Lewitującego Kranu, Niemożliwego Trójkąta i Studni Nieskończoności. Dużym zainteresowaniem cieszył się iluzyjny żart, który pozwolił uwiecznić na zdjęciu własną głowę na talerzu. Wielką atrakcją była niewątpliwie Latająca Chata Tajemnic – drewniany domek, w którym dzieją się istne czary: woda płynie do góry, ludzie nie mogą utrzymać równowagi itp. Zaciekawiła nas także duża szachownica z gigantycznymi szachami oraz krzesło i stół olbrzyma, przy których czuliśmy się jak krasnale. Dzieci zmierzyły się z wiklinowym labiryntem pełnym nieoczekiwanych zakamarków i ślepych tuneli.

Po krótkiej przerwie przeznaczonej na pyszny obiadek  przedszkolaki zmierzyły się z niezwykłym  Tunelem Zapomnienia i Szlakiem Trapera. Dzieciaki  były zachwycone wizytą w zagrodzie króliczków, stajni kucyka „Czarusia” i jego przyjaciółki „Księżniczki”. Pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do naszego przedszkola.

Wycieczkę do „Farmy Iluzji” z pewnością będziemy długo wspominać. Dostarczyła ona dzieciom wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!