Kot Filemon i Czerwony Kapturek

W dniu 05.04.2016 w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” mama Amelki przeczytała nam bajkę pt.: „Kot Filemon i Czerwony Kapturek”. Podczas czytania bajki dzieci poznały nowe przygody jednego z ich  największych dobranockowych przyjaciół! Kot Filemon, Bonifacy, Szczeniak, Babcia i Dziadek znów bawią i uczą. Czego uczą…? Że strach ma wielkie oczy. Że odwagę często dziedziczy się po przodkach. I że rodzina i przyjaźń to dwie najważniejsze sprawy.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały bajki. Z zapałem opowiadały o bohaterach i wydarzeniach, o których dowiedziały się podczas czytania.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały mamie Amelki za wspólne czytanie bajki, które rozbudziło ciekawość światem książek u młodych czytelników.