Spotkanie z dogoterapeutką i Sadim

W dniu 27 listopada 2014r.  przedszkolaki z naszego przedszkola gościły   niezwykłego psa o imieniu Sadi wraz z jej  właścicielką Panią Moniką. Wyjątkowy pies ze swoją  właścicielką zajmują się  dogoterapią. Pani Monika podczas spotkania opowiadała dzieciom jak wyglądają zajęcia terapeutyczne dzieci z udziałem psa. Mówiła także jak należy opiekować się czworonożnym przyjacielem w ciągu dnia, przybliżyła wiadomości z zakresu jego pielęgnacji i karmienia. Dzieci w trakcie spotkania miały możliwość wykorzystać tą wiedzę i nakarmić psa, pobawić się z Sadim jak również poznać komendy na jakie pies reaguje. Spotkanie z Panią Moniką i jej psem, uświadomiło każdemu z nas, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.