Biedroneczki są w kropeczki” – gr. II bawi się, uczy i podskakuje, bo się w przedszkolu dobrze czuje.

„Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć” – Biedronki bardzo chętnie, dzielnie i dokładanie codziennie myją zęby po posiłku w przedszkolu. Wiedzą, że o zęby mleczne trzeba dbać i je codziennie szczotkować.

Biedronki bardzo lubią zabawy manipulacyjno – konstrukcyjne z wykorzystaniem różnego rodzaju klocków. Tworzą bardzo ciekawe i przyszłościowe budowle. Zabawa taka sprawia im dużo radości, frajdy i integruje je z rówieśnikami z grupy. Biedronki nie tylko się bawią, ale także uczą poprzez zabawę. W kartach pracy chętnie pracują, zadania wykonują, owoce poznają i owocowe szaszłyki kosztują.

Biedronki bardzo lubią spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Pobyt na świeżym powietrzu dodaje im dużo zdrowia, energii i pozwala znaleźć różne dary jesieni.