Krasnoludki w bibliotece

W poniedziałek 18 kwietnia 2016 roku  przedszkolaki z grupy: „Krasnoludki” wybrały się na „wycieczkę” do biblioteki szkolnej. Pani Ewelina pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Następnie zaprezentowała i dała do obejrzenia dzieciom najmniejsze książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Jednak jeszcze większą radość sprawiło im przybijanie pieczątek  na kartkach. Na koniec wizyty otrzymały  żółte odblaski z uśmiechem. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej radości i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Dzieci obiecały pani Ewelinie, że niedługo znów ją odwiedzą.