Aktualności


Pierwsze zabawy w śniegu

Sezon zimowy w Żabkach uważamy za otwarty☃️☃️☃️☃️

Zobacz więcej


Eksperymenty z węglem i solą u Żabek

Jaki smak ma węgiel? Czy sól jest twarda? Jaki kolor ma woda jak włożymy do niej węgiel? Co się stanie z solą jak wsadzimy ją do wody? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi szukały Żabki.

Zobacz więcej


„Misia podróże małe i duże” IX Międzyprzedszkolny Przegląd Artystyczny

W Ostrowieckim Browarze Kultury 21 listopada odbył IX Międzyprzedszkolny Przegląd Artystyczny pt. „Misia podróże małe i duże”. Nasze przedszkole reprezentowały Tola, Hania, Madzia i Maja. Dziewczynki wykonały taniec japoński 🐻🐻🐻

Zobacz więcej


Apel z okazji odzyskania niepodległości

9 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali akademię przygotowaną przez dzieci z grupy Żabki i Pszczółki.  Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Zobacz więcej


Goście specjalni z okazji Święta Niepodległości

Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu żołnierzy ze 103. Batalionu Lekkiej Piechoty WOT w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dzieci miały okazję zapoznać się ze sprzętem wojskowym oraz utrwalić wiedzę patriotyczną.

Zobacz więcej


Miedzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Polska żyje w nas”

8 listopada po raz X w naszym przedszkolu odbył się Miedzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Polska żyje w nas”. W tym roku gościliśmy 11 dzieci reprezentujące przedszkola z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Szewny. Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie i zapraszamy za rok.

Zobacz więcej


Wyjście na cmentarz

Przedszkolaki odwiedziły cmentarz i modliły się za zmarłych.

Zobacz więcej


Zmysłowe przedszkolaki i malowanie na mleku

Krasnoludki i Motylki na kółku „Zmysłowe przedszkolaki” eksperymentowały z kolorami malując na mleku.

Zobacz więcej


Eksperymenty sześciolatków

Ile wody jest w marchewce i jabłku? Na to pytanie szukały odpowiedzi nasze sześciolatki.  

Zobacz więcej


Baśnioludek w krainie muzyki

W przedszkolu odbył się koncert edukacyjny pt. „Baśnioludek w krainie muzyki”. W trakcie występu dzieci poznały wygląd i zasady funkcjonowania wiolonczeli i puzonu. Dzieci miały możliwość przysłuchiwania się pięknym melodiom wygrywanych na tych instrumentach muzycznych oraz bardzo ciekawie opowiedzianej bajki o baśniowym ludku i piesku Mopsiku.

Zobacz więcej