Aktualności


XI Międzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Polska żyje w nas”

W dniu 8 listopada w Katolickim Zespole Edukacyjnym po raz 11 odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Polska żyje w nas”. Przedszkolaki z ostrowieckich przedszkoli w piękny sposób piosenką przedstawiły miłość do swojej ojczyzny. Naszą placówkę reprezentował Krzysztof Gałucha zajmując II miejsce. Gratulujemy wszystkim małym wykonawcom.

Zobacz więcej


Światełko pamięci

Przedszkolaki wybrały się na cmentarz, aby wspólnie okazać szacunek zmarłym oraz otoczyć ich modlitwą

Zobacz więcej


Bal Wszystkich Świętych

30 października 2023 roku w Przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Ideą balu była wspólna, radosna zabawa promująca wartości, którymi w życiu kierowali się święci. Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców w przygotowanie odpowiednich strojów, na balu było obecnych wielu świętych m.in.: św. Łucja, św. Florian, św. Franciszek, św. Mikołaj, św. Józef, Maryja i wielu innych

Zobacz więcej


Uroczysta Msza Święta

W ostatnią niedzielę października przedszkolaki wraz z rodzicami zgromadziły się na Mszy Świętej w Kaplicy Sióstr dziękując Maryi za wszystkie łaski jakimi są obdarzane.

Zobacz więcej


„Od ziarenka do bochenka”

„Od ziarenka do bochenka” nasze maluszki podczas zajęć dowiedziały się z czego zrobiony jest chleb.

Zobacz więcej


Mikołajek w wykonaniu chłopaków z MOW-u

Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć przestawienie pt. „Mikołajek” w wykonaniu chłopców z MOW-u. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy za przybycie!  

Zobacz więcej


Dzień Ratownictwa Medycznego

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji wczoraj odwiedził nas p. Michał Kutera Bardzo dziękujemy za przybliżenie dzieciom zawodu ratownika medycznego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zobacz więcej


Wspomnienie Jana Pawła II

Nasze przedszkolaki wspominały postać Jana Pawła II.

Zobacz więcej


Wizyta policji w naszym przedszkolu

Nasze przedszkole odwiedziła pani policjantka, która opowiedziała nam o zasadach bezpieczeństwa. Bardzo dziękujemy za wizytę!

Zobacz więcej


Motylki

Motylki owoce i warzywa dobrze znają o zdrowie swoje dbają!

Zobacz więcej