Aktualności


How are you?

Żabki rozmawiały w tym tygodniu o emocjach. Nazywaliśmy emocje znajdujące się na obrazkach, opracowywaliśmy krótkie dialogi, a największą frajdę sprawiła nam gra Memory.

Zobacz więcej


Instruments

Pszczółki poznawały instrumenty w języku angielskim.

Zobacz więcej


Let’s segregate!

Plastic-Metal-Paper-Glass: Motylki utrwalają zasady segregacji układając kolorowe rytmy z koszy.

Zobacz więcej


Books

Podczas tygodnia z tematem „Tajemnice książek” Pszczółki miały możliwość zrobienia swojej własnej ilustracji do wybranej przez siebie bajki.

Zobacz więcej


Motylki – Easter Sorting

Easter Sorting Teraz przyszła pora na sortowanie: bunny, carrot, egg, chick, basket – nie ma to jak praca w grupie.

Zobacz więcej


Motylki – Easter is coming

Wielkanoc coraz bliżej Dziś Motylki dopasowywały kolorowe pisanki do koszyczków.

Zobacz więcej


Apel Wielkanocny

17 kwietnia  w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, zorganizowany przez dzieci 6-letnie z grupy „Żabki” i zaprezentowany dla przedszkolaków  i uczniów z naszej szkoły. Przedszkolaki w bardzo ciekawy sposób przypomniały zwyczaje i symbole wielkanocne.

Zobacz więcej


Żabki – Easter

Żabki w piosence „Jesus is alive” podczas występu z okazji Świąt Wielkanocnych.

Zobacz więcej


Palma Wielkanocna 2019

Palma Wielkanocna 2019 11 kwietnia 2019 roku odbył się w naszym przedszkolu kolejny już „Rodzinny Konkurs Palm Wielkanocnych„. Do udziału w tym konkursie zostało zgłoszonych 20 palm, spośród, których jury wybrało:  Grupy starsze (5, 6 – latki): I miejsce: Łucja Dziułka; Barbara Stępień; Zuzanna Zwolińska; II miejsce:  Katarzyna Jaromin; Zuzanna Jakubowska; Dominika Orczyk; Grupy młodsze

Zobacz więcej


„Pomóż Oskarkowi pokonać raka”- występ charytatywny

W dniu 9 kwietnia 2019r. mieliśmy przyjemność obejrzeć świetny występ charytatywny przygotowany przez rodziców i uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Szwarszowicach. Występ artystyczno- taneczny obejrzały wszystkie przedszkolaki. W programie były: -występy gimnastyczno- taneczne -teatrzyk „Kopciuszek na sportowo” -balet „Jezioro Łabędzie” Całkowity dochód zebrany z występu przeznaczony jest na rzecz chorego chłopca Oskarka Kubickiego z

Zobacz więcej