Strony dla dzieci

www.promyczek.pl

okiKatolicki portal dla dzieci o tematyce religijnej. Znajduje się tu dużo ciekawych informacji, gier i zabaw, konkursów i „Promyczkowe” radio i telewizja.

www.malygosc.pl

okiStrona internetowa „Małego Gościa Niedzielnego” – miesięcznika o tematyce religijnej dla dzieci i młodzieży.

www.malyprzewodnik.pl

okiKatolicki portal dla dzieci. Informacje, katechezy, puzzle i zabawy, galeria rysunków dzieci. Przez stronę można przesłać pytanie do księdza.

www.pasterz.pl

okiGry i zabawy dla dzieci o tematyce chrześcijańskiej. Biblia multimedialna i inne multimedialne gry i zabawy mające na celu poznanie przez dziecko historii biblijnej. Ponadto wirtualne kartki, galeria rysunków, chrześcijańskie opowiadania i strony www, sklepik.

www.calapolskaczytadzieciom.pl

okiStrona akcji „Cała polska czyta dzieciom”. Propaguje on ideę wspierania zdrowia emocjonalnego – psychicznego, umysłowego oraz moralnego – dzieci i młodzieży poprzez działania oświatowe, edukacyjne, organizacyjne i promocyjne.