„Dinuś w Górach Świętokryskich”

W dniu 30 maja 2016 r. dwoje dzieci z grupy „Biedronki” – Zosia Gębura i Adam Kowalski wraz z opiekunami wybrali się do Kielc na podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Dinuś w Górtach Świętokrzyskich” realizowanego w ramach Przedszkolnego Programu Edukacji Antytytoniowej pt.: „Czyste powietrze wokół nas” organizowanego przez Świętokrzyski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Kielcach.
Spotkanie uczestników imprezy antytytoniowej rozpoczęło się pod pomnikiem H. Sienkiewicza w Kielcach przy Placu Moniuszki. Następnie dzieci powędrowały w krótkim korowodzie antytytoniowym do Muzeum Zabawek i Zabawy na Placu Wolności, gdzie odbyło się podsumowanie konkursu. Zosia i Adaś zachwycili jury pracami wykonanymi pod kierunkiem s. Izabeli Dziedzic i p. Magdaleny Drabiny i znaleźli się wśród laureatów konkursu . Otrzymali dyplomy zwycięzcy i atrakcyjne nagrody. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez organizatorów była możliwość zwiedzania z przewodnikiem Muzeum Zabawek i Zabawy oraz wspólna zabawa na placu przed muzeum.
Po uroczystościach odbywających się w Kielcach – wręczeniu nagród, zwiedzaniu muzeum i pamiątkowych zdjęciach wszyscy szczęśliwie wrócili do przedszkola. Dzieci były bardzo zadowolone z osiągniętego sukcesu, a ich opiekunowie bardzo dumni.

Opublikuj w swoim portalu

Autorem wpisu jest: redaktor