Drodzy Rodzice!!!

Listy dzieci zakwalifikowanych, zakwalifikowanych do przyjęcia do Katolickiego Zespołu Edukacyjnego – Przedszkola nr 1 Sióst Rodziny Maryi w Ostrowcu Św., niezakwalifikowanych do przyjęcia do Katolickiego Zespołu Edukacyjnego – Przedszkola nr 1 Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Św. oraz lista rezerwowa na rok szkolny 2016/2017 znajdują się w budynku Przedszkola.

Rodzice/ Opiekunowie dzieci znajdujących się na liście Kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do Katolickiego Zespołu Edukacyjnego – Przedszkola nr 1 Sióstr Rodziny Maryi na rok szkolny 2016/2017 zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do Przedszkola w dniach 07 – 08. 04.2016r. w sekretariacie Placówki. Brak pisemnego potwierdzenia jest jednoznaczne z rezygnacją.