Szlachetna Paczka

szlachetna paczka

W tym roku nasza placówka pod przewodnictwem Rady Rodziców włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Chcieliśmy wesprzeć młodą osobę, która wkraczając w dorosłość musi szybko się usamodzielnić by móc objąć opieką swych młodszych braci . Jak zwykle spotkaliśmy się z ogromną ofiarnością i wielkim sercem naszych rodziców i nauczycieli. Zebraliśmy około 80 kg produktów spożywczych, środków chemicznych, kosmetyków oraz ubrań, pościeli i ręczników. Prezentem specjalnym był ogromny miś, który był wielkim marzeniem Kasi 🙂 Już 10 grudnia paczka trafiła do adresatki i napełniając ją radością, wzruszeniem, wdzięcznością i wiarą w ludzi. Wszystkim ofiarodawcom oraz osobom, które włączyły się w zorganizowanie paczki dla Kasi składamy ogromne podziękowania i liczymy, że w przyszłym roku znów obdarujemy kogoś potrzebującego w ramach projektu Szlachetna Paczka.

 

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SWI-2159-530645), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Z paczkami dotarliśmy pod drzwi Kasi, kiedy zapukaliśmy otworzyła nam z widocznym zaskoczeniem. Wnieśliśmy paczki do pokoju. Cały pokój był zastawiony paczkami. Kasia zaczęła rozpakowywać pudełka a w jednym z nich znalazła ogromnego misia i po chwili po jej policzkach popłynęły łzy. Nie mogła wydusić ani jednego słowa. Z radości zaczęła przytulać wolontariuszy i bardzo dziękowała za włożone serce darczyńców i wolontariuszy. Każdą rzecz delikatnie dotykała jakby bała się, że wszystko zaraz zniknie. Strasznie ucieszyła się z upominków dla braci. Mówi tylko, że szkoda, że nie będzie mogła położyć ich pod wspólną domową choinką.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Dziękujemy bardzo Państwu za współpracę oraz życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Chcę wszystkim podziękować z całego serca za piękne prezenty i życzyć Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Opublikuj w swoim portalu

Autorem wpisu jest: redaktor