Teatrzyk pt. „Ali baba i 40 rozbójków”

Dziś odwiedzili nas mili goście z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przygotowali dla nas przedstawienie premierowe pt. „Ali baba i 40 rozbójników”.

Była to historia o zaczarowanej grocie zwanej Sezamem, skrywającej skarb czterdziestu rozbójników, a także historia dwóch braci: chytrego i tajemniczego Kasima oraz dobrodusznego Ali Baby, zakochanego w przepięknej księżniczce. W tej wspaniałej baśniowej krainie, gdzie nieprzebrane skarby Sezamu są na wyciągnięcie ręki, a potężne duchy pomagają bohaterom przezwyciężyć przeciwności losu, rozgrywa się odwieczna walka dobra ze złem. Podczas przedstawienia nasi uczniowie przekonali się, że nawet największe skarby Sezamu są niczym wobec skarbu przyjaźni i miłości. Wychowankowie tego ośrodka byli świetnie przygotowani a dzieci z naszego przedszkola były zachwycone teatrzykiem.