Biedronki w „Fiku – Miku”

W dniu 17.06.2016 r. dzieci z grupy „Biedronki” wraz z wychowawczyniami wybrały się na zabawę do bawialni „FIKU – MIKU” na os. Słonecznym. Pobyt w tak atrakcyjnym dla dzieci miejscu to jedna z nagród za zajęcie II miejsca w plebiscycie tygodnika „Echo Dnia” na najsympatyczniejszą grupę w powiecie ostrowieckim „Superprzedszkolaki 2016”.

Dzieci pełne energii korzystały ze wszystkich atrakcji zabawowych tego miejsca, tym bardziej, że całe było zarezerwowane wyłącznie dla nich. Dzieci bawiły się zgodnie i przestrzegały zasad bezpieczeństwa podczas wspólnej zabawy. Godzinny pobyt w sali zabaw dostarczył dzieciom dużo radości i rozbudził w nich chęci do korzystania z tego miejsca. „Biedronki” po zabawie mówiły: „Ale było super, jutro przyjadę tu z rodzicami”.