Dzień Dziecka w Przedszkolu

W czwartek 1 czerwca  w naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy dzień, na który wszystkie dzieci czekają  z niecierpliwością, a mianowicie Dzień Dziecka. Ten dzień  dzieci spędziły na wesołych grach i zabawach na przedszkolnym placu zabaw.  Starszaki podzielone na  zespoły  rozegrały zawody sportowe, każda drużyna wykonywała zadania, za które otrzymywała punkty. W przerwie pomiędzy konkurencjami grupy spotkały się na wyjątkowym drugim śniadaniu: banany, galaretki i pyszny sok. Po zliczeniu wszystkich punktów specjalna komisja podliczyła punkty zebrane przez poszczególne grupy i  wręczyła dyplomy. Nasze młodsze przedszkolaki ten dzień spędziły na wspólnych zabawach.  Życzymy wszystkiego najlepszego naszym przedszkolakom.