Dzień Misia w Jeżykach

Z okazji zbliżającego się święta misia, który obchodzony jest 25 listopada, dzieci z grupy Jeżyki przyniosły w piątek swoje misie przytulanki. Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Były zabawy z misiami ale także każdy miał za zadanie wykonać ubranko własnego projektu misiowi z papieru. To był najprzyjemniejszy akcent na koniec tygodnia. Misie papierowe dostały od dzieci  przepiękne kolorowe ubranka.