Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia 25.11.2016 odbył się przegląd  piosenki dziecięcej pt. Kolkowy Miś. Nasze przedszkole reprezentowało czworo dzieci z grupy Jeżyki w składzie: Antoni Krzemiński, Julia Dziedzic, Maja Mickiewicz oraz Maja Olszewska. Przegląd piosenki został zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole Pajacyk pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego w Osiedlowym Domu Społecznym Malwa. Do działu w przeglądzie zgłosiły się dzieci z całego Ostrowca Św. Nasi mali wykonawcy zaśpiewali piosenkę pt. ,,Czerwone Jabłuszko”. Po zaprezentowaniu wszystkich występów każde dziecko otrzymało za udział w przeglądzie pluszowego misia oraz pamiątkowe dyplomy. Na koniec wszyscy mali artyści zebrali się na scenie i wspólnie razem zaśpiewali piosenkę ,, Pluszowy Miś”. Była to także okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

DSC_9089         DSC_9138          DSC_9166         DSC_9167        DSC_9104         DSC_9176