Spotkanie z operatorem kamery

To było niezwykłe przeżycie dla „Żabek” i „Pszczółek”. W poniedziałek 13 czerwca dzieci spotkały się z tatusiem Weroniki który jest operatorem kamery .Dzieci poznały profesjonalny sprzęt kamerzysty i zasady działania poszczególnych elementów .Dowiedziały się jak powstaje film, reportaż. Miały możliwość stanąć po drugiej stronie kamery i przekonać się jak nagrywa się filmy, w których to oni zwykle grają główne role. Odważne przedszkolaki wcieliły się w rolę reportera, prezentera i kamerzysty. Spotkanie tak bardzo wszystkim się podobało, że całe popołudnie budowaliśmy z klocków kamery, kręciliśmy filmy i przeprowadzaliśmy wywiady. Kto wie, może wśród nas jest przyszły kamerzysta. DZIĘKUJEMY TATUSIOWI.