Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone w styczniu to jedno z najcieplejszych świąt w rodzinie. Życzenia na dzień Babci i Dziadka, prezenty dla Babci i Dziadka – wszystko to musi być idealne, bo dla idealnych opiekunów, którzy częściej rozpieszczają niż karcą.

W dniach 13 – 14 stycznia dzieci ze wszystkich grup w KZE przygotowały program składający się z „Jasełek, wierszy i życzeń. W czasie uroczystości gdzie aktywnie udział brały dzieci panował miły i serdeczny nastrój. Przy obserwacji dzieci dało się zauważyć, iż Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności aktorskie. Po całym przedstawieniu dzieci wręczyły upominki swoim Dziadkom, a następnie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.