Order Grzecznego Przedszkolaka – wrzesień

Na początku roku szkolnego 2021/2022 wszystkie dzieci zostały zapoznane z kodeksem grzecznego przedszkolaka – zasadami zachowania respektowanymi w naszym przedszkolu. Przez cały miesiąc wrzesień wszystkie przedszkolaki starały się przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu i w swojej grupie przedszkolnej. W dniu 05.10.2021r. w celu uatrakcyjnienia systemu motywowania dzieci do postępowania zgodnego z obowiązującymi w naszym przedszkolu zasadami zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej.

I tak:

Krasnoludki: Iga Ołubiec

Motylki: Jan Horojdko

Biedronki: Stanisław Deska

Jeżyki: Julian Olejarczyk

Żabki:

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy. Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za miesiąc październik 2021 r. i już z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.