„ORDER GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” ZA MIESIAC WRZESIEŃ 2018 PRZYZNANY

Na początku roku szkolnego 2018/2019 wszystkie dzieci zostały zapoznane z kodeksem grzecznego przedszkolaka – zasadami zachowania respektowanymi w naszym przedszkolu. Przez cały miesiąc wrzesień wszystkie przedszkolaki starały się przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu i w swojej grupie przedszkolnej. W dniu 01.10.2018 r. w celu uatrakcyjnienia systemu motywowania dzieci do postępowania zgodnego z obowiązującymi w naszym przedszkolu zasadami zostały przyznane „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” – odznaczenie na forum całej społeczności przedszkolnej dzieci wyróżniających się pod względem zachowania. Przed przystąpieniem do ceremonii wręczenia odznaczeń przypomniano kodeks zachowań obowiązujących grzecznego przedszkolaka oraz „Zasady przedszkolaka” wyrecytowane przez całą wspólnotę przedszkolną. Następnie rozpoczęto przyznawanie odznaczeń dla wyróżnionych przedszkolaków. Za miesiąc wrzesień 2018 r.

„ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” zostały przyznane dla jednego dziecka z każdej grupy przedszkolnej.

I tak:
Grupa „Krasnoludki” – Emilka T worzewska
Grupa „Motylki” – Dagmara Osuch
Grupa „Pszczółki” – Dawid Firmanty

Grupa „Biedronki” – Zuzanna Gałucha
Grupa „Żabki” – Jan Kubik

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy. Kolejne „ORDERY GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA” będą przyznane za miesiąc październik 2018 r. i już z niecierpliwością czekamy na wręczanie kolejnych odznaczeń.