Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie starszaków z grupy ,, Żabki”. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także rodzice. Na początku wystąpiły dzieci z grupy starszej ,,Żabki”, które żegnały wszystkie przedszkolaki bo już września rozpoczną naukę w szkole  . Następnie rozpoczął się występ dzieci młodszych z grupy ,, Biedronki” i ,, Jeżyki”. Były wiersze i piosenki , które zachwyciły wszystkich. Słychać było achy i ochy, i wielki aplauz na koniec. Po części artystycznej przyszedł czas na kwiaty, dyplomy i podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Siostra  Dyrektor podziękowała za wspaniały występ i grupie ,,Żabki” za wspólnie spędzony czas w przedszkolu oraz życzyła dobrego wypoczynku, słonecznych wakacji aby z nową energią rozpoczęły naukę w klasie pierwszej.  Młodsze grupy także przygotowały mały upominek dla swoich starszych kolegów, którzy opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu 🙂