Wycieczka do ZOO

W dniu 22 maja 2018 roku grupy: Pszczółki, Biedronki, Motylki, Krasnoludki były na wycieczce w ZOO „Leśne Zacisze” w Lisowie. Była to wycieczka autokarowa co już
w samym sobie miało dla dzieci wielkie znaczenie. Po zajechaniu na miejsce i spożyciu drugiego śniadania dzieciaki pełne energii ruszyły na zwiedzanie ZOO. Tam mogły zobaczyć dużo ciekawych zwierząt i ptaków. Po tym wyczerpującym „spacerze” skorzystały z kiełbaski z grilla. Następnie wykorzystując czas wolny pod okiem wychowawców udały się na plac zabaw, gdzie mogły pobawić się korzystając z dostępnego sprzętu. Na koniec zostały zakupione pamiątki. Po czym wszyscy udali się do autokaru i w drogę powrotną. Po tak bogatym i ciekawie spędzonym czasie z chęcią odpoczęły a nawet skorzystały ze snu. Do przedszkola wróciły pełne wrażeń i z uśmiechem na ustach uznając za wycieczkę bardzo udaną.