Cztery tygodnie nauki zdalnej za nami… – Pszczółki

Przedszkolaki z grupy „Pszczółki” nie nudzą się w ogóle. Czas spędzają na zabawie, pieczeniu, uprawianiu akrobatyki, a nawet szyciu maseczek ochronnych. W wolnych chwilach wykonują zadania podane przez panie z przedszkola: rysują, kolorują, poznają literki, wykonują prace plastyczne, wypełniają karty pracy, śpiewają, tańczą, mówią w języku angielskim. Dzięki temu są nie tylko starsze, ale i mądrzejsze. Znają już pierwsze oznaki wiosny, które mogą obserwować dzięki budzącej się do życia przyrodzie (niestety często przez okno) oraz zwyczaje świąteczne. „Pszczółki” bawią w domu bardzo dobrze, ale wiemy, że najbardziej oczekują powrotu do przedszkola i spotkania się ze swoimi koleżankami i kolegami.