Dzień dziecka

W środę w naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy dzień, na który wiele dzieci czeka z niecierpliwością, a mianowicie Dzień Dziecka. 1 czerwca to święto wszystkich dzieci, tych młodszych i tych starszych, bo jak mówi popularne powiedzenie „Każdy z nas, w głębi jest dzieckiem”. Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy jak zwykle z wieloma niespodziankami. Od rana panowała radosna i świąteczna atmosfera, zaraz po śniadaniu przedszkolaki udały się na gry i zabaw ruchowe z naszym Panem Darkiem. Rywalizacja między grupami była duża, a w nagrodę wszystkie przedszkolaki otrzymały cukiereczki i lody. Następnie w salach odbyły się zabawy, konkursy i gry dla dzieci, a po obiedzie wyszliśmy na plac zabaw. Nie zabrakło też baniek mydlanych i balonów dla dzieci. Atmosfera zabawy, dobry humor i wspaniała pogoda sprawiły, że dzień należał do wyjątkowych i bardzo udanych. Dzieci z uśmiechniętymi buziami i śpiewem na ustach wracały z rodzicami do domu.